Psychoterapia online

Coraz więcej pytań dotyczących konsultacji seksuologicznych, psychiatrycznych i psychoterapeutycznych pochodzi od osób z odległych stron Polski oraz Polaków mieszkających w krajach, w których uzyskanie porady eksperta z powyższych dziedzin jest bardzo utrudnione lub niewykonalne.

Aby umożliwić dostęp do poradnictwa z zakresu zdrowia psychicznego i seksualnego w oparciu o najnowszą wiedzę, bez względu na miejsce zamieszkania, stworzyłam możliwość korzystania z porad za pośrednictwem SKYPE.

Jak umówić się na konsultację za pośrednictwem  SKYPE?

Proszę zadzwonić pod numer  + 48- 535 – 555 – 040 lub skontaktować się za pośrednictwem adresu mailowego holka.pokorska@gmail.com  i uzgodnić termin konsultacji. Skontaktuję się telefonicznie on-line w wybranym terminie. Konsultacja trwa 45 -75 min. Płatności dokonuje się „z góry”.

Cena zależy od rodzaju problemu, oczekiwań odnośnie celu konsultacji, przewidywanego czasu trwania konsultacji. Zależy także od faktu, czy wcześniej prowadziłam leczenie danej osoby, ale terapia bezpośrednia nie mogła być kontynuowana z powodu np. na zmiany miejsca zamieszkania danej osoby.

UWAGI:  Wybierając formę ‚on-line’ kontaktu ze specjalistą należy wiedzieć, że konsultacja przez SKYPE nie stanowi porady medycznej w rozumieniu Ustawy o Zawodzie Lekarza. Podczas takiej konsultacji nie ma możliwości oceny stanu fizykalnego ani nawet badania oglądaniem. Nie jest również możliwe wystawienie recepty, zaświadczenia, skierowania na badania dodatkowe ani druku L4. Konsultacja przez SKYPE może mieć charakter porady, psychoedukacji, edukacji seksualnej lub umożliwiać uzyskanie dodatkowej opinii lekarskiej na temat terapii już prowadzonej u danego pacjenta.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *